Celo-hliníkové zimné záhrady

Zimná záhrada je ideálnou formou moderného bývania, kde sa kladie veľký dôraz na citlivé prepojenie obytného priestoru s prírodou. Poskytuje skvelé prostredie na Vašu relaxáciu. Hlavnou funkciou zimnej záhrady je rozšírenie obytného priestoru domu do záhrady, získanie priestoru pre celoročné pestovanie rastlín, prípadne pre prezimovanie chúlostivých druhov. Najčastejším konštrukčným riešením nami dodávaných zimných záhrad je hliniková nosná konštrukcia  s prerušeným tepelným mostom, ktoré môžu byť posuvné, otváracie, skladacie – harmonikové alebo pevné. 

Máte záujem o nacenenie?

Drevené zimné záhrady

Drevo ako prírodný materiál dodá každej stavbe osobitý štýl a vdýchne prírodnú atmosféru. Drevo je preto pre zimné záhrady ako stvorené. Drevené konštrukcie pre zimné záhrady majú dobrú nosnosť. Drevené lepené profily sú stabilné. Kombinácie dreva s hliníkom sú zasa vhodné pre zošikmené strešné diely.

Máte záujem o nacenenie?

Hliníkové pergoly

Pergola je skvelé miesto pre oddych a relax. Stabilná hliníková konštrukcia, odolná vetru, dažďu aj korózii.  Krásu a funkčnosť pergol môžete využiť pri rodinných domoch, hoteloch, či reštauráciách.

Máte záujem o nacenenie?

Drevené pergoly

Drevené pergoly sú najpoužívanejšie k stavbe zastrešeniu terás a sú neoddeliteľnou súčasťou každého domu. Ich prirodzenosť krásy dreva dodávajú týmto zastrešeniam špecifický a famózny vzhľad. Pergoly staviame z KVH hranolov ktoré sú z vysušeného dreva.

Máte záujem o nacenenie?

Bioklimatické pergoly

Regulujte si sami ako len Vy chcete slnečné lúče, ktoré sa Vás majú dotýkať. S našou pergolou je možné všetko, len si naklonte, otočte lamely ako si Vy prajete. Pergola Vás chráni pred snehom, dažďom, slniečkom a je možné ju doplniť screen roletami alebo posuvným sklom po bokoch, kedy sa dá vytvoriť jeden celok aj na celú zimu.

Máte záujem o nacenenie?

Hliníkové okná, dvere a posuvné systémy

Dokonalé, harmonické, teplé a bezpečné budú Vaše nové hliníkové okná.  Systémy sú rozdelené do troch hlavných
skupín – bez prerušenia tepelného mostu, s prerušením tepelného mostu a s dodatočnou tepelnou izoláciou.

Máte záujem o nacenenie?

Tieniaca technika

Pre moderné a účinné tienenie na Váš dom či byt si môžete zvoliť medzi tienením exteriérovým a interiérovým. Ktorýkoľvek variant tieniacej techniky je zároveň výrazným estetickým prvkom a dotvára celkovú dizajnovú líniu domu.

Máte záujem o nacenenie?

O spoločnosti

Firma Aluglasswood s.r.o sa vyznačuje nie len vysokými štandardami, ale aj kvalitou a profesionalitou pri výrobe zimných záhrad. Vďaka mnohým skúsenostiam a nepretržitému vývoju dokáže naša firma s výnimočnými a individuálnymi konštrukciami naplniť. Dôverujte našim skúsenostiam, našej vlastnej produkcii, našej kvalite a špecializovanému personálu, ktorý bude pracovať na Vašom projekte.