Tieniaca technika

Ani tie najlepšie izolačné sklá nezabráni v letných mesiacoch. Maximálna vhodná teplota vnútri jej interiéru je 26 stupňov Celzia. Je preto nutné vybrať vhodnú tieniacu techniku ​​a zaistiť dostatočné vetranie. Prirodzený tieň môžu podporiť blízke  stromy, prípadne popínavé rastliny, napríklad vinič. Na tienenie je možné použiť markízy, moderné screenové rolety, ale aj interiérové ​​žalúzie. Výber záleží na vašom vkuse i orientácii záhrady.

Markízy na zimné zahrady

Markízy pre zimné záhrady sú kombináciou elegantného dizajnu s vysokou funkčnosťou. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu odolného voči korózii. Originálna látka značky Sattler je zárukou vysokej kvality a farebnej stálosti. Vysúva sa na princípe protiťahu, preto zostáva v každej polohe napnutá.

Screenové rolety

Screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad. Technické tkaniny určené pre tieto systémy zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri. Vďaka svojmu materiálovému zloženiu - sklenené vlákno, PVC, polyester - sú odolné voči poveternostným vplyvom a preto sú vhodné pre interiérové použitie, ale najmä pre exteriérové použitie.

Máte záujem o nacenenie?