Celohliníkové zimné záhrady 

Pokiaľ sa budete vážne zamýšľať nad vybudovaním zimnej záhrady vo vlastnom dome, budete musieť zvážiť, či Vám ide o zabezpečenie ďalšieho vykurovaného priestoru alebo sa uskromníte s neobytnou miestnosťou, ktorá zostane v zime chladná. Od odpovede na túto otázku sa totiž bude odvíjať výška vstupných investícií. Nevykurovaná zimná záhrada, nazývaná aj „studená“, poslúži v zimnom období na prezimovanie okrasných rastlín a na pasívne temperovanie domu. Náklady na jej výstavbu sú omnoho nižšie ako náklady na vykurovanú „teplú“ zimnú záhradu, pretože na jej realizáciu postačí využiť obyčajné izolačné dvojsklo. Konštrukcie záhrad vyrábame celohliníkové, zateplené (s prerušeným tepelným mostom) a s kombináciou posuvných systémov. 

Referencie

Každá hliníková zimná záhrada je unikátna stavba, pretože požiadavky zákazníkov sú jedinečné. Z tohto dôvodu sú vždy požiadavky našich zákazníkov na prvom mieste a až následne sa kalkuluje konečna cena.

 

Máte záujem o nacenenie?

Posuvná elektrická strecha

Elektrická posuvná strecha vytvorí perfektnú atmosféru za krátky okamih. Materiál vysokej kvality, atraktívny dizajn a špičková technológia ponúkajú riešenie, ktoré zaručí spokojnosť každého zákazníka. Čerstvý vzduch v interiéri je na nezaplatenie.

Máte záujem o nacenenie?

Tieniaca technika

Výnimočná doplnka Vašej zimnej záhrady.

Máte záujem o nacenenie?